Po - Pá: 8.00 - 20.00
info@extrafin.cz
724 435 407

Pojištění firemního majetku

Obchodní majetek je základním pilířem všech větších firem. Nemohou bez něj fungovat, z toho důvodu se o něj měly firmy nejen dobře starat, ale také jej pojistit proti nečekaným událostem – ať už by se jednalo o přírodní živly, havárie, kriminální činnost a podobně. Zdroje na nákladné opravy a pořízení nového majetku bude krýt Vaše pojištění a řešení náhlé krize tak bude hned podstatně snazší.

Co vše lze pojistit a jak?

Pojistit lze všechny nemovité i movité věci v obchodním majetku firmy. Může se jednat o výrobní haly včetně přilehlých areálů, dílčí stroje, drobné vybavení, zboží, materiál… Samostatnou kapitolou je pojištění firemních vozů.

Nejdůležitější je správné ocenění majetku firmy a jeho pojištění v přesné výši. Podpojištění může vyústit jen v částečné odškodnění, naopak příliš vysoká částka bude znamenat zbytečné výdaje na pojistném, které vám nezvyšuje nárok na plnění.

Sjednejte si firemní pojištění majetku u HypoxFIN

Firemní pojištění majetku je službou, kterou u nás poptává mnoho firem. Přidejte se mezi ně a pojistěte své podnikání proti riziku spojenému se škodou na majetku.

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva