Po - Pá: 8.00 - 20.00
info@extrafin.cz
724 435 407

Investice do akcií a dluhopisů

Máte přebytečné finanční prostředky a rádi byste je zhodnotili lépe než na spořícím účtu? Jednou z populárních možností je dnes investování do cenných papírů – akcií a dluhopisů.

Investice do dluhopisů

Investice do (státních) dluhopisů patří k vůbec nejméně rizikovým investicím s garantovaným výnosem. Samozřejmě i zde je potřeba znalost trhu. Je velká otázka, zda je v dnešní době moudré kupovat dluhopisy Španělska, Itálie či dokonce Řecka. A naproti tomu zda má smysl kupovat dluhopisy, kde se míra zhodnocení blíží nule nebo mají dluhopisy dokonce zápornou sazbu.

Nechte si poradit od nás. Máme zkušenosti s investováním do dluhopisů států a firem po celém světě. Dokážeme najít dluhopis, který vám přinese požadované zhodnocení při vámi akceptovatelné míře rizika.

Investice do akcií

Druhou oblíbenou možností investic do cenných papírů jsou investice do akcií. Může se jednat o nákup cenných papíru menších českých akciových společností, českých společností kotovaných na burze, nebo třeba o největší firmy kotované na světových burzách.

V takovém případě vám pomůžeme s výběrem vhodného brokera a pomůžeme vám v začátcích. Investování do akcií vyžaduje určitou znalost trhu a principů obchodování, není tedy pro každého. Zkušeným, odvážným a šťastným jedincům však otevírá dveře k velmi zajímavému zhodnocení prostředků bez nutnosti velkých investic a při poměrně vysoké likviditě (cenné papíry můžete obratem prodat a rychle získat zpět peněžní hotovost).

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva