Po - Pá: 8.00 - 20.00
info@extrafin.cz
724 435 407

Pojištění domů a bytů

Česko patří k zemím s mírným klimatem, zkušenosti s ničivými projevy počasí máme přesto všichni z poměrně nedávné doby. Ničivé povodně nebo silná krupobití a vichřice si berou každý rok svou daň. Právě pojištění majetku (v tomto případě nemovitostí – staveb, domů a bytů) kryje výlohy spojené s těmito událostmi.

Co lze pojistit

Pojištění je určeno zejména pro krytí škody v případě živelné pohromy. I v Česku jsou stále častější projevy extrémního počasí, jeden rok je půda zaplavena, další rok nás čekají požáry.

Pojištění se ale vztahuje také na nehody zapříčiněné nehodou, například vyhoření bytu kvůli vadnému spotřebiči, či na nevítané hosty – zcizené měděné okapy.

Výše pojistného

Výši pojistného v tomto případě ovlivňuje celková hodnota majetku, úroveň jeho zabezpečení a lokalita. Zpravidla je nákladnější pojistit domy v záplavové oblasti, venkovské stavby na samotě a také např. starší byty, kde hrozí poruchovost potrubí, elektroinstalace, karmy a podobně.

Není jednoduché výše pojistného správně nastavit. Je nutné mít jistotu, že je pokryta celá hodnota nemovitosti, zároveň však, že nepřeplácíte na pojištění příliš mnoho. HypoxFIN je tu od toho, aby vám pomohl najít ideální produkt na míru.

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva