Po - Pá: 8.00 - 20.00
info@extrafin.cz
724 435 407

Konsolidace půjček

Splácíte několik půjček či úvěrů a pomalu se začínáte ztrácet v tom, za co a kolik vlastně každý měsíc platíte? Možná je na čase přemýšlet o konsolidaci vašich půjček neboli sloučení všech úvěrů do jediné půjčky.

Proč konsolidace půjček?

Konsolidace půjček neboli pořízení nové půjčky, která zastřeší všechny půjčky a úvěry. Tato půjčka má zpravidla delší dobu splatnosti a nižší úročení. Pomocí této jedné půjčky vy můžete nadále splácet všechny vaše půjčky a úvěry, které máte. Navíc již nebudete muset splácet půjčky či úvěry několika společnostem, ale místo toho budete pravidelně hradit pouze jednu splátku. Odpadnou vám tak starosti s tím, zda jste náhodou nezapomněli uhradit některou splátku. V rámci konsolidace mohou být uplatněny nejen běžné půjčky, ale případně i další finanční produkty, jako jsou například kreditní karty nebo kontokorentní úvěry.

Důvody pro konsolidaci půjček

O konsolidaci půjček je nutné přemýšlet ve chvíli, kdy vás každý měsíc čekají vysoké splátky a vám přitom nezůstává na základní potřeby jako jídlo či placení nájmu. Dalším důvodem pro konsolidaci půjček je, že byste si rádi vytvořili rezervu na nečekané výdaje, které mohou kdykoliv nastat. Abyste takovou nečekanou situaci nemuseli řešit další půjčkou, pak je určitě vhodné přemýšlet o konsolidaci vašich půjček. Pozor si však dejte na to, že se vám tato nastřádaná rezerva nebude tak dobře zhodnocovat, aby pokryla platby úroků z půjček. Proto je dobré mít jen menší rezervu a raději splácet půjčky.

Konsolidace půjček neboli sloučení půjček pro vás může ve výsledku znamenat nejen nižší měsíční splátku, ale případně i další finanční prostředky navíc.

Zaujalo vás řešení v podobě konsolidace půjček? Nečekejte a obraťte se HypoxFIN, kde vám prozradí, jaké další výhody vás v případě konsolidace půjček čekají, a poradí vám, jak si usnadnit a zpříjemnit život. Rádi vám spočítají, zda je pro vás konsolidace půjček vhodná. Případně vám pomohou najít jiné řešení, které má pro vás smysl.

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva