Po - Pá: 8.00 - 20.00
info@extrafin.cz
724 435 407

Spotřebitelské úvěry

Rádi byste si pořídili novou televizi či nábytek, ale v rozpočtu už na něj nezbývá? Jedním z možných řešení je využití spotřebitelského úvěru, kterému se rovněž někdy říká maloobchodní úvěr. Tento úvěr je určen jednotlivcům a jeho využití je na nepodnikatelské účely. Klasickým příkladem je nákup spotřebního zboží, financování dovolené, vybavení domácnosti či koupě nového i ojetého automobilu.

Podmínky spotřebitelského úvěru

O úvěr může žádat fyzická osoba starší 18 let s českým státním občanstvím a s trvalým bydlištěm v České republice. Spotřebitelský úvěr může být rovněž v závislosti na výši půjčované částky zajištěný ručením. Není to však vždy podmínka. Spotřebitelský úvěr je podobně jako další druhy úvěrů a půjček splácen v pravidelných měsících splátkách. Výhodou spotřebitelského úvěru je volitelná výše splátek. Co se týče výše splátek, ta závisí především na typu úvěru, na době splatnosti či jiných kritériích spojených se získáním úvěru. Spotřebitelský úvěr může být, podobně jako u hypotéky, účelový – předem je dáno, na co je určený, nebo neúčelový, kdy je možné peníze použít téměř na cokoliv.

Bankovní či nebankovní instituce

Pokud nechcete platit vyšší úroky, než je nezbytné, je pro vás určitě výhodnější bankovní půjčka. Na druhou stranu, u nebankovních společností je úvěr možné vyřídit téměř ihned. Stačí si v obchodě vybrat zboží a mít připravené požadované doklady. Zboží si rovnou převezmete. Zároveň však počítejte s vyššími, někdy až dvojnásobnými úroky.

Snadno a rychle

Ačkoliv je vyřízení spotřebitelského úvěru poměrně snadné a rychlé, protože spotřebitelské úvěry v současné době nabízí jak bankovní, tak i nebankovní instituce, najít nejvýhodnější řešení je právě mnohdy obtížnější, než samotné vyřízení úvěru. Proto je tu HypoxFIN, který vám představí vaše aktuální možnosti, odhalí výhody a nevýhody konkrétních produktů a společně najdete to nejlepší řešení právě pro vás.

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva